سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هرکس راهی را در جستجوی دانش بپیماید، خداوند راهی به سوی بهشت برایش بگشاید . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
https://keramatzade.com

1-جذب فوری ثروت

«خانواده‌ی من هیچ‌وقت پول نداشت و همه‌چیز به‌ سختی به‌ دست می‌آمد. زمانی‌که من موفق شدم هزینه‌ها‌ی مدرسه‌ی کسب‌وکارم را پرداخت کنم، همسر سابقم من را از خانه بیرون کرد. آخرین سرمایه گذاری های پرخطری که انجام دادم، به‌شدت شکست خوردند و مجبور شدم برای تأمین هزینه‌های مدرسه‌ی فرزندم خانه‌ی ساحلی‌ام را بفروشم. چه زمانی قرار است برای من اتفاق خوبی بیفتد؟ کی قرار است من میلیونر شوم؟» اینها داستان‌‌هایی بود که مشتری‌ام برایم تعریف می‌کرد. 


من به او گفتم: «شما برای چیزهایی که ندارید کارهای بسیار زیادی انجام می‌دهید. هنگامی‌که روی نداشته‌هایتان تمرکز می‌کنید، تنها باعث می‌شود که بیشتر آن را نداشته باشید. این قانون جذب است: روی هر چیزی که تمرکز کنید، گسترش پیدا می‌کند. درنتیجه اگر می‌خواهید چیزی را از زندگی‌تان حذف کنید، روی آن تمرکز نکنید.»

او از من پرسید: «چگونه وضعیت مالی‌ام را نادیده بگیرم؟»

در پاسخ به او گفتم: «تو این کار را نمی‌کنی و حتی نمی‌توانی چنین کاری انجام دهی، چراکه این قوی‌ترین فکری است که در سرت پرورش می‌دهی. سعی نکن آن را نادیده بگیری، بلکه تلاش کن آن را با اندیشه‌ی دیگری جایگزین کنی.»

اگر یک اندیشه باعث می‌شود که احساس بدی پیدا کنی، آن را با اندیشه‌ی دیگری جایگزین کن که باعث می‌شود احساس بهتری پیدا کنی.

او گفت: «آیا از من می خواهید وانمود کنم که فرد ثروتمندی هستم؟ واقعا چنین انتظاری دارید؟»

با لبخند به او پاسخ دادم: «در واقع درست حدس زده‌ای. اکنون یاد می‌گیری که چگونه در بازی زندگی موفق باشی. کافی است که قوانین این بازی را بیاموزی.»

 

جذب سریع پول و ثروت

 

1. سخت‌کوشی و مصمم‌بودن اهمیت بسیار زیادی دارد اما این فقط نیمی از معادله است

جذب ثروت - سخت کار کردن

اگرچه سخت کوشی یکی از عوامل موفقیت است، اما به‌تنهایی کافی نیست، باید کاری کنید که تلاش‌تان به‌خوبی جواب بدهد. شما مسئول این هستید که خودتان را در مسیر رؤیاهایتان قرار بدهید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید. تلاش بخش بسیار مهمی از معادله‌‌ی شماست، اما همه‌ی آن نیست. نه‌تنها لازم است برای پول‌درآوردن سخت کار کنید، بلکه باید این احساس را در خودتان ایجاد کنید که شایسته‌ی رسیدن به آن نیز هستید.

افراد درباره‌ی خودشان و توانایی‌هایشان تردید دارند. مسئله فقط این نیست که سخت کار کنید، بلکه باید هوشمندانه‌تر کار کنید و به خودتان، دانش‌تان و شایستگی‌هایتان اعتماد داشته باشید. بسیاری از افراد به این موضوع دقت نمی‌کنند و مجبور می‌شوند وارد نبردی سخت با خودشان شوند، اما هنگامی‌که به خودتان باور داشته باشید، می‌توانید زندگی رؤیایی خود را بسازید و قوانین بازی زندگی را به سود خودتان به‌کار بگیرید.

2. جهان ماشین کپی بزرگ است

جذب ثروت - تکرار افکار

جهان کلمات، افکار و اعمال شما را کپی می‌کند و آنها را در تجربه‌های بعدی به شما باز می‌گرداند.از خودتان بپرسید تفکرتان چگونه است؟ گفتار شما چگونه است؟‌ عمل‌کردن شما چگونه است؟ انرژی و افکاری که از شما در جهان پخش می‌شود، درنهایت به خودتان باز می‌گردد. در نتیجه اگر بر چیزی تمرکز کرده‌اید که در زندگی‌تان با مشکل مواجه شده است، شما احتمال بیشترشدن آن را افزایش می‌دهید.

 

3. اگر انرژی خود را روی چیزی بگذارید که آن را نمی‌خواهید، باعث می‌شود آن چیز را بیشتر از پیش داشته باشید


این مورد ربطی به قانون مورفی ندارد. اگر این احتمال وجود دارد که چیزی درست پیش نرود، این اتفاق تنها یک احتمال نیست بلکه چیزی قریب‌الوقوع است، چراکه شما تکانه‌ی قابل‌توجهی پشت این تفکر که اتفاق بدی رخ خواهد داد، قرار داده‌اید و در نتیجه چنین اتفاقی می‌افتد. به‌‌یاد داشته باشید که همیشه چیزی را که به آن فکر کنید به‌دست می‌آورید، چه آن را بخواهید و چه نخواهید.

4. اگر چیزی را می‌خواهید این احساس را در خودتان ایجاد کنید که واقعا آن را دارید


ازآنجاکه چیزی را به‌دست می‌آورید که روی آن تمرکز کرده باشید، چرا به‌‌جای ترس‌ها، افکارتان را روی چیزهایی که می‌خواهید، متمرکز نکنید؟ خود را در شرایطی تصور کنید که همه‌ی چیزهایی را که می‌خواهید در اختیار دارید. اگر روی چیزهایی که خواستارش هستید تمرکز کنید، در این صورت تکانه‌ای در پشت این افکار ایجاد می‌کنید.

من از او پرسیدم: «من فکر می‌کنم تو به‌دنبال پول و آزادی‌ای هستی که همراهش می‌آورد، درست است؟»

او در پاسخ گفت: «درست است، آیا همه‌ی افراد این‌گونه نیستند؟»

با لبخند گفتم: «شاید، اما تو فردی منطقی هستی، پس چرا روی افکاری تمرکز می‌کنی که معکوس آن را برای تو به‌همراه می‌آورد؟»

 

5. ما در جهانی زندگی می‌کنیم که در آن چیزهای مشابه همدیگر را جذب می‌کنند

جذب ثروت - چیزهای مشابه هم را جذب می‌کنند

ما از قوانین جهان جدا نیستیم. هر چیزی که در جهان وجود دارد، مشابه خود را جذب می‌کند.
«پس تو در وضعیتی قرار داری که به‌خاطر وضعیت مالی‌ات تأسف می‌خوری و همه‌ی آن به بچگی‌ات باز می‌گردد. درنتیجه، جهان نیز به‌سادگی همه‌ی این افکار، کلمات و رفتارها را به تجربه‌های آینده‌ات باز می‌گرداند و تو در تعجب هستی که چرا وضعیت آن‌طور که تو می‌خواهی، تغییر نمی‌کند. تو در تعجب هستی که چرا در جذب ثروت موفق نیستی.»

 

6. این به جذب مربوط می‌شود و نه عمل‌کردن

اگر در زندگی به چیزی دست پیدا می‌کنی به این دلیل نیست که لیاقت آن را داشته‌ای، بلکه به این دلیل به آن می‌رسی که با آن متناسب هستی.

من به او گفتم: «ترس تو از اینکه نتوانی به اندازه‌ی کافی پول دربیاوری بسیار قوی است. این تفکر به‌قدری قوی است که توانسته‌ است، ذهنیت فقر را در تو ایجاد کند. این باوری مستحکم در وجودت است که تو نمی‌توانی به رفاه مالی برسی. بچگی‌ تو باعث شده است که این ذهنیت در تو قوت بگیرد و مانند نواری مدام در ذهنت تکرار می‌شود. این تنها چیزی است که جهان از تو می‌شنود، پس جلوی آن را بگیر.» من از او پرسیدم: «آیا آماده هستی که این نوار را متوقف کنی و یک داستان جدید بنویسی؟»

هر زمان که آماده بودی جنگ با خودت را متوقف کنی، زندگی جدیدت آغاز خواهد شد.

«مسئله این نیست که پول دربیاوری یا نه، اینکه درباره‌ی خودت و زندگی‌ات چگونه فکر می‌کنی، تجربه‌ی بعدی‌ات را مشخص خواهد کرد. آیا احساس می‌کنی که می‌توانی آن را به اتمام برسانی؟ آیا احساس خوشبختی می‌کنی؟ آیا فکر می‌کنی در زندگی حرفه‌ای یا شخصی‌ات به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده‌ای؟ آیا روابطی داری که از داشتن آنها احساس رضایت می‌کنی؟ آیا در خودشناسی پیشرفت کرده‌ای؟ آیا به خودت باور داری و آیا باور داری که لیاقت همه‌ی چیز‌هایی را که می‌خواهی، داری؟»

اما راهی برای تغییر این بازی وجود دارد.

روی سلامتی و دانش‌تان تمرکز کنید، چراکه شما را برای کسب همه‌ی چیزهایی که می‌خواهید آماده می‌کند و موجب جذب ثروت می‌شود. ثروت به این دلیل که شما کار خاصی انجام داده‌اید جذب‌تان نمی‌شود، بلکه به این دلیل جذب می‌شود که به خودتان اجازه داده‌اید، احساس ثروتمندبودن کنید. در اینجا سه عملی را معرفی می‌کنیم که به کسب موفقیت و جذب ثروت کمک می‌کنند.
 

چگونه از قوانین جذب ثروت استفاده کنیم؟


 روی چیزهایی که ندارید یا هرگز نمی‌توانید آنها را داشته باشید تمرکز نکنید. جهان چیزی را به سمت‌تان می‌فرستد که روی آن تمرکز می‌کنید. دیگر بر شکست‌خوردن تمرکز نکنید. زمانی که پولدار شدید، هیجان‌زده شوید و روی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید تمرکز کنید.


جذب ثروت - بر روی چیزی که می‌خواهید تمرکز کنید

توجه خود را از روی چیزهایی که شما را ناراحت می‌کنند بردارید و آنها را با اندیشه‌های خوشایند‌تر جایگزین کنید. اگرچه تمرکز روی اندیشه‌های منفی آسان‌تر است، اما نمی‌توانند چیزی را که به‌دنبال آن هستید، برای شما به‌ارمغان بیاورند. اگر اندیشه‌ای شما را ناراحت می‌کند، آن را با اندیشه‌ی دیگری که باعث می‌شود حس بهتری داشته باشید جایگزین کنید. این اندیشه‌ی تازه می‌تواند در جهت چیزی که می‌خواهید، تکانه‌ای ایجاد کند. اندیشه‌ی جدید نباید موضوع اندیشه‌ی پیشین را داشته باشد. بلکه فقط کافی است اندیشه‌ی بهتری باشد. هدف این است که با استفاده از افکار، جنبش شما بیشتر شود. جنبش بیشتر، همیشه و در همه‌ی حوزه‌های زندگی منجر به نتایج بهتری می‌شود.


توجه داشته باشید که شما نباید وقوع چیزی را محقق کنید، بلکه فقط باید شرایط را برای وقوع آنها فراهم کنید. سعی کنید احساس خوبی در خودتان ایجاد کنید. هنگامی‌که حس خوبی دارید، می‌توانید تحرک بیشتری داشته باشید، افراد بهتری را به خود جذب کنید و در جذب موقعیت‌های بهتر، موفق‌تر عمل کنید. چنین معادله‌ای نه‌تنها در جذب ثروت بیشتر کمک‌تان می‌کند، بلکه عشق و خوشحالی بیشتری نیز به سراغ شما می‌آید.

منبع: observer.com


2-قانون جذب

 طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.
اگر قصد دارید به خواسته و هدفی که دارید برسید ما در این مطلب شما را با ساده ترین و قویترین راه های قانون جذب کائنات آشنا کرده ایم، مطمئن باشید که با خواندن این مطلب میتوانید  تحولی عظیمی در زندگی خودتان ایجاد خواهید کرد .

در این قسمت قصد داریم ساختار ذهن و افکار انسان ها را از نظر قانون جذب کائنات بررسی کنیم . ذهن انسان از سلول های نورونی تشکیل شده است. این سلول ها به گونه ای ساخته شده اند که همیشه و در همه زمان به جز خواب در حال تولید انرژی و ارتعاش هستند. افکاری که درون ذهنتان می آید همان انرژی و ارتعاش هایی هستند که این سلول ها تولید می‌کنند .

 

فقط در بیداری انسان این انرژی تولید می شود یعنی شما هر وقت بیدار باشید در حال فرستادن انرژی و ارتعاش هستید و تنها زمانی که افکار و ذهن تان این انرژی را تولید نمی کنند در خواب است . شما در خواب نمی توانید فکر کنید.

افکار انسان به دو دسته تقسیم میشود :

افکار منفی
افکار مثبت

افکار مثبت در جهت خواسته و اهدافتان اما افکار منفی در جهت ناخواسته و چیزهایی که نمی‌خواهید میباشد . برای اینکه متوجه شوید افکارتان خوب است یا بد باید به احساس خود توجه کنید .
اگر به هر چیز فکر کردید و دیدید که احساس بدی دارید این نشانه این است که انرژی و ارتعاشی که به کائنات ارسال میکنید در جهت ناخواسته هایتان است و دارید از آن هدف تان دور می شوید .

اما اگر دیدید به چیزی که دارید فکر می‌کنید یک حس خوب و عالی در دل تان ایجاد شد نشانه این است که دارید راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیکتر می شوید .

به عنوان مثال :

اگر وضع مالی مناسبی ندارید و فقط به بی پولی و وضع الانتان فکرمی کنید , ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می باشد .

قانون جذب کائنات

کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت میکنند آن ناخواسته یا خواسته را وارد زندگیتان می کنند .

اگر دارید به بی پولی، نبود شغل، رابطه خراب، نبود دختر و پسر سالم و… فکر می کنید کائنات بیشتر این ناخواسته ها را وارد زندگیتان می‌کنند، اما اگر وضع مالی مناسبی ندارید و افکارتان را درست کنید که احساستان خوب شود یعنی داری راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیک تر میشوید و کائنات ساده ترین راه را در جهت اینکه به خواسته و هدفی که دارید برسید درجلوی پایتان قرار می دهند. تنها وظیفه شما این است که افکارتان را درست کنید .

زمانی افکارتان درست است که احساس خوبی داشته باشید و برای درست کردن افکار مثبت در جهت خواسته و رفع آن باید تمرین کنید. بهترین راه تمرین کردن در جهت خواسته و هدفی که دارید این است که تمارین را درست انجام دهید و اصول تمرین کردن را بدانید .

هر فکری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری انرژی و ارتعاش است , که این انرژی به کائنات و جهان هستی فرستاده می شود و کائنات پاسخ آن را به شما میدهند . در قسمت اعضای ویژه سایت یک سری تمرین قدرتمند قانون جذب و قرار دادیم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید .


بر اساس قانون جذب کائنات، بین کائنات و افکارتان یک رابطه وجود دارد . خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده است که می تواند انرژی و ارتعاشی که از ذهنتان ارسال می شود را دریافت کنند و با توجه به آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان کنند .

با توجه به قانون جذب کائنات، افکارتان می تواند انرژی و ارتعاشی که ذهنتان تولید میکند را کنترل کند، و احساسات به شما می گوید که الان در حال فرستادن چه ارتعاش و انرژی به کائنات هستید.

زمانی که احساس خوبی داشته باشید، دارید به خواسته و اهدافتان نزدیک میشوید و زمانی که احساساتتان بد باشد دارید ناخواسته هایتان را جذب میکنید .

طبق قانون جذب یک سری از عوامل بیرونی می‌تواند احساساتتان را تغییر دهد، فکر کردن به یک خاطره خوب، موفقیت مالی گذشته، گوش دادن به آهنگ های شاد، دیدن تصاویر عکس خواسته هایتان و … می‌تواند در شما احساس خوبی را ایجاد کند و همین احساس خوب باعث ایجاد اتفاقات خوب در زندگی شما می شود .

 

افکار منفی و افکار مثبت
مهمترین چیزی که در قانون جذب وجود دارد این است که امکان ندارد شما افکارتان مثبت باشد اما احساس بدی داشته باشید. برای همین است که خیلی از افراد فکر می کنند ما احساس خوبی داریم پس چرا به آن چیزی که میخواهیم نمیرسیم ؟

شما فقط فکر می کنید که احساس تان خوب بوده است، اگر واقعاً احساس خوبی در خودتان ایجاد شده باشد قطعاً نتایج فوق العاده ای در زندگیتان خواهید گرفت، اما دلیل اینکه خیلی از افراد به خواسته و اهدافشان نمی رسند این است که نمی‌توانند احساساتشان را کنترل کننده .

لازمه اینکه بتوانید احساساتتان را کنترل کنید این است اول باید اختیار ذهنتان را به کل در دست بگیرید . تا ذهنتان را نتوانید کنترل کنید کنترل احساس کار بسیار سخت و پیچیده است .

ساده ترین و راحت ترین راه در جهت کنترل افکار و احساساتتان تمرین کردن است، شما با تمرین کردن می‌توانید ارتعاش آرزو و خواسته هایتان را دقیق‌تر به کائنات ارسال کنید و بر اساس قانون جذب کائنات هر چه این ارتعاش دقیق تر و واضح تر باشد زودتر با چیزی که می خواهید می‌رسید .

بر اساس قانون جذب واقعیت جهان این است که شما به هر آنچه که میخواهید می‌توانید برسید و هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به بزرگترین خواسته و آرزوهایتان وجود ندارد .


برای رسیدن به خواسته و هدف که دارید شما باید این سه مرحله از قانون جذب کائنات را درست پشت سر بگذارید .

اگر این مراحل را درست انجام دهید و هیچ شکی نداشته باشید و به کائنات اطمینان داشته باشید، مطمئن باشید با آن هدف و خواسته که دارید می رسید .

 

قانون جذب کائنات به سه مرحله تقسیم می شود :

1-درخواست

2-باور

3-دریافت

1_درخواست کردن آرزو و خواسته ها :


اولین مرحله ی قانون جذب کائنات، درخواست کردن خواسته و اهدافتان به جهان و کائنات است، خواستن از کائنات یک فرصت و موقعیتی است تا در مورد چیزی که میخواهیم از کائنات درخواست کنید.

به محض درخواست از کائنات ذهنتان انرژی و ارتعاش آن خواسته و هدفتان را ارسال میکند . باید در ارسال خواسته خود دقت کنید , تا فرکانس و انرژی را که به کائنات ارسال میکنید در جهت آن خواسته و هدف باشد .

خیلی از افراد در این مرحله دچار مشکل می‌شوند و فکر می کنند ارتعاش خواسته شان را به کائنات درست ارسال کرده اند در حالی که فرکانس ناخواسته شان را به کائنات فرستاده اند . در ادامه بیشتر شما را با روش های درخواست از کائنات و اینکه چگونه از کائنات درخواست کنیم آشنا خواهیم کرد .

 

2_باور کردن هدف و خواسته خود :

باور کردن هدف و خواسته خود

شما باید باور کنید که با آن چیزی که میخواهید میرسید، طبق قانون جذب کائنات باور کردن شامل حرف زدن , فکر کردن و… می باشد.

بهترین راه برای آنکه خواسته و هدف تان را باور کنید، احساس کردن آن درون زندگیتان است . شما باید به گونه‌ای رفتار کنید که انگار به آن خواسته و هدف که دارید رسیده اید .
یکی از مهمترین و موثرترین مراحل قانون جذب کائنات، مرحله باور و احساس خواسته است که خیلی از افراد در این مرحله جذب شان را خراب میکند .

 

 

source : keramatzade

 


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط احمدرضا کرامت 98/5/18:: 5:16 صبح     |     () نظر

1-راههای کسب ثروت در ایران

بهترین کشور برای پولدار شدن

ایران همانطور که بارها گفتم یکی از بکر ترین و بهترین نقاط دنیا برای کسب درآمد عالی و کسب ثروت است. با توجه به آینده ای که جهان برای ایران متصور است، فرصت های بسیار بزرگی در زمینه های مختلف سرمایه گذاری آماده هستند تا افراد تیزهوش و آماده از آن ها استفاده کنند.

در مورد بازار مسکن کشور نظر من این است که جهش خاص دیگری وجود نخواهد داشت. بازار مسکن همین است که الان شاهد آن هستیم و تفاوتی نخواهد کرد. پیش بینی می کنم ظرف 5 سال آینده، شما با پرداخت 30 درصد مبلغ ملک، کلید را تحویل می گیرید و مابقی را قسطی خواهید پرداخت. درست مثل ترکیه.
سرمایه ها با توجه به اینکه سود بانکی کاهش یافته، به سمت بازار ارز، فلزات گران بها یا بورس جاری خواهند شد. اگر در بازار بورس تخصصی ندارید اصلا و به هیچ وجه توصیه نمی کنم که وارد آن شوید. هرگز هم فکر نکنید که از فرد متخصصی در کار سرمایه گذاری در بورس پیروی کرده و به سودهای خوب می رسید، اساسا اعتقادی به این کار ندارم.

در بازارهای فلزات گران بها و ارز اما بیشتر نظرم روی فلزات گران بهاست. خرید دلار و ارز را توصیه نمی کنم، چون اساسا مخالف این هستم که با پول، پول بخریم. در فلزات گران بها، بیشتر نظرم روی نقره است. اگر بررسی کنید می بینید که نقره به همان اندازه طلا سود می دهد. چرایی اتخاب نقره هم در این بحث نمی گنجد.

 

این از بحث سرمایه گذاری و نظرم روی آن. از این که بگذریم راههای کسب ثروت دیگری هم در ایران وجود دارند. حتی بدون سرمایه هم می توانید به ثروت های بالا دست پیدا کنید.

اما دوستان، اگر همین الان فرصتم در این دنیا تمام شود و مهلت داشته باشم تا 1 نکته برای موفقیت و کسب ثروتبگویم، آن نکته این خواهد بود. بدانید چه می خواهید، بدانید قیمتش چیست و مشغول دادن قیمتش شوید تا آن را به دست آورید.

 

کمی وقت بگذارید و فکر کنید، واقعا از این زندگی چه می خواهید؟ می خواهید در ایران ثروتمند شوید؟ چقدر می خواهید؟ بنویسید. نوشتن نیمی از راه است.
از خودتان بپرسید برای چه می خواهید این همه کسب ثروت داشته باشید؟ به دنبال کسانی بگردید که قبل از شما توانسته اند این کسب ثروت را در ایران به دست بیاورند، پیدایشان کنید از آن ها کمک بخواهید، به آن ها کمک کنید تا به هدف هایشان برسند. شک نکنید کمکتان می کنند. تحمل “نه” شنیدن داشته باشید. ممکن است صد نفر به شما نه بگویند. اما واقعا چه اهمیتی دارد؟ چقدر دوست دارید تا ثروتمند شوید؟ بگذارید بگویند نه! تا نه نشنوید به آن بله نخواهید رسید!

صبح که از خواب بیدار می شوید، اولین فکری که مشغولتان می کند چیست؟ کسب ثروت ؟ثروتمند شدن؟ با خودمان روراست باشیم. ما آنقدرها هم تشنه نیستیم. هرکس تشنه باشد خواهد یافت! به مقدسات قسم که تشنگی شرط لازم و کافی برای یافتن است.
مسئولیت قبول کنید. هیچ کس به اندازه شما در خلق شرایطی که الان دارید نقش نداشته. زمین و زمان و مادر و پدر و رئیس و دولت را ول کنید. یک کلام با خودتان بگویید من مسئول هستم. منتظر نباشید تا کسی بیاید و ثروت را به دامانتان بریزد. چرا که ممکن است بیاید و ممکن است نیاید! راه عاقلانه تر این است که خودتان دست به کار شوید.

 

هیچ کس به اندازه خودتان به شما اهمیت نمی دهد. دست به کار شوید و ثروتی که به دنبالش هستید کسب کنید. منتظر کسی بودن در ایران، شبیه منتظر بودن برای مادر در سن 40 سالگی است، تا رحمی کند و از سینه اش به ما شیر بدهد.


2-راه های پولدار شدن در خانه

 درواقع هیچ‌کسی با سکه‌های طلا متولد نشده است. من آرزو دارم پولدار باشم اما فقط به‌اندازه مراقبت از خودم پول‌ دارم.

پولدار شدن در ایران

 

راههای یک شبه پولدار شدن

1- پولدار شدن سریع با کشف استعداد درونی‌

هرکسی توانایی انجام کاری را بهتر از دیگران دارد. در پختن کیک خوب هستم و دوستم در برنامه‌نویسی کامپیوتر. پس چرا از پختن کیک شروع به ایجاد درآمد نکنم؟

قنادی به‌ هیچ‌ وجه یک ایده ناامیدکننده نیست. لحظه‌ای که شما از این ترفندها شروع به راه‌اندازی در کسب‌ و کار می‏کنید، پول جریان پیدا می‌کند. که برای شما کسب ثروت و خوشحالی در زندگی‌تان را به ارمغان می‌آورد.

2- پولدار شدن سریع و کسب ثروت با ایستادگی

پس از یافتن توانایی‌تان، در قدم بعدی بر خود تمرکز کنید وکارهای موردنیاز برای موفقیت را انجام دهید. کافی نیست که استعدادتان را کشف کنید و فقط تا 1 الی 2 روز انجام دهید.

باید مداوم تلاش کنید. نباید سرعت خود را کند کنید، تا هنگامی‌که برای رسیدن به اهداف خود شروع به قدم برداشتن می‌کنید. تلاش مستمر شما به موفقیت در راه بسیار خوب کمک خواهد کرد.

3- پولدار شدن سریع و کسب ثروت با کنار گذاشتن سرزنش

سرزنش خودتان را برای اتفاقات بد کنار بگذارید. دیگران را هم سرزنش نکنید برای اینکه آن‌ها فقط کمک‌ کننده هستند و خود مسئول سرنوشت خود هستید.

انجام مسئولیت‌ هایتان را به دیگران ندهید که یک فرار محض است و با این کار شما می‌خواهید از واقعیت فرار کنید. خودتان تصمیم بگیرید و مسئولیت پیشامد آن را هم به عهده بگیرید.


4- پولدار شدن سریع و کسب ثروت با عادی زندگی کردن

تا وقتی پولدار شوید، معمولی زندگی کنید. نیازی به هزینه‌های غیرضروری و اسراف در این مرحله وجود ندارد. ماشین گران‌ قیمت نخرید. برای این‌ها می‌توان منتظر بود.

5- پولدار شدن سریع و کسب ثروت با تلاش کردن تا موفقیت

نباید بنشینید و آرزو کنید. سخت تلاش کنید قبل اینکه جواب آرزوهایتان را حتی در درازمدت بگیرید. تلاش کنید و بدانید یک روز رؤیاهایتان به‌یقین تبدیل می‌شوند.

6- پولدار شدن سریع و کسب ثروت با دنبال کردن رویا ها و پیدا کردن راه‌های جدید رسیدن به آن‌

راه‌های متفاوت برای رسیدن به رؤیاهایتان وجود دارد. آن‌ها را پیدا کنید. و یکی از آن‌ها را که فکر می‌کنید جواب می‌دهد، انتخاب کنید.

7- پولدار شدن سریع و کسب ثروت شکست‌ناپذیر بودن

ممکن است در اولین تلاش خود خیلی موفق نشوید. صبر کنید.بگذارید دیگران به شکست شما بخندند. صورت خود را از کسی که شما را سرزنش می‌کند، برگردانید. آن‌ها حسادت می‌کنند. مداوم تلاش کنید تا اینکه به نتیجه برسید.

3-پولدار شدن در منزل

شک نکنید که با انجام راهکارهای درست و برنامه ریزی دقیق حتی در منزل هم می توانید به یک میلیونر تبدیل شوید.

 بسیاری از مردم در حال ارائه ایده هایی هستند که راه پولدار شدن را نشان داده و یا تبلیغاتی در این راه صورت می دهند. البته ممکن است بسیاری از این ایده ها درعمل کاربرد نداشته و افراد در این روش ها به نتیجه ای نرسند. اگر درآمد نداشته باشید، هیچ پولی نیز برای صرفه جویی یا پس انداز ندارید.

 

شاید شما بتوانید روزانه کمی پول کنار گذاشته وصرفه جویی کنید و این مبلغ در سال ممکن است کمی به شما کمک کند. اما آیا این مبالغ ناچیز گره ای از کار شما می گشاید؟

زمانی که هزینه ها از درآمد بالاتر باشد نه تنها در خرج ماهانه به مشکل برمی خورید، بلکه پولی ندارید که به عنوان پس انداز کنار بگذارید. اگربه فکر ثروتمند شدن هستید، باید بدانید ذهن شما نیز بر درآمد بیشتر متمرکز می شود. بنابراین باید درآمد خود را به اندازه کافی افزایش دهید .

 

سرمایه گذاری

افراد موفق همیشه در زمان ، انرژی و پول سرمایه گذاری می کنند. یکی از افراد موفق می گوید: «بهترین راه برای کمک به افرادی که نیاز دارند، در ابتدا کمک به خود است.» به خودتان کمک کنید تا بتوانید به دیگری کمک کنید.

 

این  موضوع به معنای سرمایه گذاری در خودتان برای رسیدن به هدف نهایی است. وقتی در سن 25 سالگی دربرنامه های خاصی مانند بورس، شرکت های تولیدی و غیره سرمایه گذاری کنید، این کار باعث  می شود که توانایی تولید درآمد در شما افزایش یابد. استفاده از این ترفندها برای کسب ثروت و ثروتمند شدن، بسیار موثر است.

 

یافتن شغل مناسب

افرادی که به دنبال درآمد بالا و کسب ثروت و ثروتمند شدن هستند باید در اکثر جلسات و شرکت های مربوط به فرصت های شغلی، شرکت کنند. به این ترتیب، گزینه های بیشتری در دسترس شما بوده و با توجه به توانمندی های خود می توانید شغل مناسب با درآمد دلخواه خود  پیدا کنید.

شما با شرکت در مجموعه های مختلف و موفق می توانید مهارت های خود را افزایش داده و درآمد ماهانه خود را چند برابر افزایش دهید.هر چه در جمع افراد پولدار و موفق وارد شوید بیشتر به موفقیت نزدیک می شوید زیرا می توانید از خلاقیت و ایده های آن ها استفاده کرده و از آن بهره برداری کنید.

شما می توانید با استفاده از ایده های خود یک مجموعه تشکیل داده و کارآفرینی کنید. با کارآفرینی، علاوه بر اشتغالزایی برای دیگران، می توانید به درآمد قابل توجهی برسید.

 

آنچه را که انجام می دهید برجسته سازی کنید

به تفکرات خود بها دهید و در مورد هر ایده و تفکری،جدی و متعهد رفتار کنید. همیشه به نقطه بالایی چشم بدوزید و به میانگین، قانع نباشید. به اهداف بلند مدت  خود فکر کرده و برنامه های دقیقی از ایده های خود و دیگران برای خود ترتیب دهید.

واقعیت این است که اگر شما بزرگ نباشید، در همان حد متوسط باقی مانده و برای مدت ها، پیشرفتی نخواهید داشت. ثروتمندان، تفکرات بزرگی داشته و بزرگ می شوند.

 

درآمد خود را چند گانه کنید

شما بدون درآمد چندگانه پولدار و غنی نخواهید شد. این کار با درآمد فعلی شما شروع می شود. شما می توانید از فرصت های چندگانه شغلی، این درآمد را افزایش دهید و شروع به اضافه کردن جریان های چندگانه کنید. اما در نظر داشته باشید که شغل اولیه و درآمد اصلی خود را حفظ کرده و در عوض، راه های دیگری را پیدا کنید که  بتواند  با درآمد اصلی و قبلی شما ادغام شود.

 

افراد زیادی هستند که از طریق اضافه کردن درآمدهای زنجیره ای به درآمد های سابق، به موفقیت زیادی در درآمد زایی رسیده اند. با تمام این توضیحات می توان گفت که فرقی نمی کند شما در خارج و یا در منزل کار کنید.

مهم ترین اصل کسب ثروت و پولدار شدن و دستیابی به درآمد بالا، پیگیری ایده ها و راه های موثر است. چه بسا در منزل و از طریق اینترنت هم بتوانید به درآمد قابل توجهی برسید زیرا در عصرحاضر، تکنولوژی اطلاعات و شبکه های گسترده راه را برای درآمد زایی بیشتر فراهم کرده است.

4-راههای پولدار شدن با سرمایه کم

 

کسب ثروت و پولدارشدن نیز مثل هرکاری دیگری زمینه فکری و تئوری مناسب و عملی می خواهد. امروزه پول برخلاف گذشته های دور بر دغدغه اصلی بدل شده است بسیاری از جوان ها مایلند که خیلی زود بی درد سر بهپول برسند پول دیگر مثل گذشته چرک کف دست خوانده نمی شود و بسیاری آن را حلال مشکلات می دانند.

پولدار شدن

تصور کنید جوانی که می خواهد به استقلال مالی برسد چند سال باید کار کند تا بتواند هزینه سنگین ازدواج خود را بپردازد، چند سال باید کار کند تا پول پیش یا رهن خانه را پس انداز کند یا حتی جهیزیه بخرد یا برای ادامه تحصیل با فراغ بال به شهر و دیار دیگری برود، شاید به همین دلیل هم هست که بسیاری را در اطرافمان می بینیم که مشغول چند کار دائم و پاره وقت به طور همزمان هستند والبته دائم هم گله دارند که به جایی نمی رسند .

چگونه پولدار شویم و کسب ثروت کنیم سوال بسیاری از آدم ها است. تا به حال به فکر تغییراتی در زندگی تان افتاده اید که پس از آن بپرسید خب حالا چگونه پولدار شویم ؟ بحث از بیش تر پول درآوردن و افزایش دارایی تان که می شود، بعضی وقت ها مهم ترین کاری که می شود کرد این است که عادت های اصلی را تثبیت کنید و تغییرات کوچکی در سبک زندگی بدهید. برای رسیدن به این تغییرات کافی است از این پس روی پاسخ سوال چگونه پولدار شویم تمرکز کنید. پاسخ هایی که در این نوشتار آمده اند.

تی. هارو اِکِر در کتاب اش اسرارِ ذهن میلیاردرها تاکید می کند که “موفقیت مهارتی آموختنی است. اگر می خواهید یک گلف بازِ فوق العاده شوید، می توانید چگونگی انجام آن را یاد بگیرید. اگر می خواهید یک نوازنده ی پیانو فوق العاده شوید، می توانید چگونگی انجام آن را یاد بگیرید… اگر می خواهید کسب ثروت و ثروتمند شوید، می توانید چگونگی انجام آن را یاد بگیرید.”

اگر می خواهید به این سوال که چگونه پولدار شویم پاسخ خوبی بدهید و یاد بگیرید چگونه ثروتمند شوید- چگونه پول در بیاورید و چگونه کسب ثروت و ثروت تان را افزایش دهید و آن را خوب تحت کنترل بگیرید- 8 تغییر در سبک زندگی را در نظر داشته باشید. با این 8 تغییر به پاسخ چگونه پولدار شویم دست خواهید یافت.

 

1. با آدم هایی بگردید که مورد تحسین تان هستند

آندرو کارنیج، که از هیچ شروع کرد و ثروتمندترین مرد کشور شد، تمام ثروتش را به یک اصل نسبت می دهد: مغز متفکر.
ایده ی او این است که دور خودت را از آدم های با استعدادی که هم بینش شما هستند پر کنید چون چند ذهن خلاق و باهوش اساسا از یک مغز قدرتمندتر است.

به علاوه، ما شبیه آدم هایی می شویم که با آن ها ارتباط داریم، و همین دلیل است که ثروتمندان دوست دارند با کسانی که ثروتمند هستند ارتباط داشته باشند.

میلیاردر خودساخته استیو سیه بولد می گوید، “در اکثر موارد، ثروت خالص تان بازتابِ سطح دوستان نزدیک تان است. در کنار آدم هایی بودن که از شما ثروتمندتر هستند این پتانسیل را در پی دارد که می توانید فکرتان را گسترش دهید و درآمدتان را به سرعت افزایش دهید. واقعیت این است که، در مورد پول ثروتمندان متفاوت از قشر متوسط فکر می کنند، و در جوار آن ها بودن چیزهای فراوانی را می تواند نصیب مان کند.”

 

2. یک شغل پاره وقت بگیرید

اگر می خواهید بیش تر دربیاورید، یک راه حل ساده آن است که بیش تر کار کنید- و شما وقتی شغل دوم داشته باشید از این که اضافه کاری کنید بیش تر پول به دست خواهید آورد.

شما خواهید توانست مجموعه ی مهارت های تان را با کار کردن در زمینه ای متفاوت، فکر کردن درمورد کار در یک بافت اجتماعی متفاوت، و گسترش شبکه ی ارتباطی تان افزایش دهید. به علاوه، این فرصتی فوق العاده است برایکسب ثروت و پول درآوردن از یکی از علایق خاص تان- مثل عکاسی، موسیقی، تدریس خصوصی، یا مربیگری- یا اشتیاق تان را به یک کار کمکی تبدیل کنید.

کارهایی پردرآمدی را که می توانید به صورت جانبی انجام دهید چک کنید و در مورد چگونگی شروع یک کار کمکی نوشته های خانمی را بخوانید که نزدیک به 4000 دلار به صورت جانبی در ماه کسب ثروت و درآمد کسب کرده بود.

 

3. مدام سرتان توی کتاب باشد

آدم های ثروتمند بیشتر ترجیح می دهند آموزش ببینند تا سرگرم شوند- اگر می خواهید مثل آن ها بشوید، دست به کار شوید و شیرجه بزنید توی کتاب های مربوط به سرمایه گذاری یا تامین مالی شخصی، یا از زندگی نامه ی یک شخص موفق نکاتی را الگوبرداری کنید.

سیه بولد می نویسد، “بروید خانه ی یک آدم پولدار و اولین چیزی که خواهید دید یک کتابخانه ی بزرگِ پر از کتاب است که او برای آموزش خودش در زمینه ی موفق تر شدن از آن ها استفاده کرده است.”

مثلا میلیاردر، وارن بافیت، را در نظر بگیرید که تخمین می زند حدود 80 درصد از وقتش را به مطالعه اختصاص می دهد.

درحالی که ثروتمندان لزوما برای پولدار شدن خیلی به تحصیلات رسمی بهایی نمی دهند- بسیاری از بزرگ ترین آدم های موفق تحصیلات رسمی کمی دارند- آن ها قدر قدرت یادگیری را سال ها پس از اتمام دانشکده می دانند.

برای کسب ثروت و پولدار شدن باید راههای درآوردن و نگهداری پول را بیاموزید

 

4. به انجام کارهایی که دوست ندارید خودتان را عادت بدهید

اگر می خواهید کسب ثروت و ثروت اندوزی کنید، موفق باشید، یا در زندگی پیش بیوفتید، باید خودتان را به بلاتکلیفی و زحمت عادت بدهید.

آدم های ثروتمند، به گونه ای خاص، راحتی را در بلاتکلیفی می یابند. سیه بولد می نویسد، “راحتی جسمی، روانشناختی، و عاطفی هدف اصلی نگرش قشر متوسط جامعه است. متفکران جهانی از همان اول می آموزند که میلیاردر شدن آسان نیست و نیاز به راحت بودن می تواند مخرب باشد. آن ها می آموزند که وقتی در یک حالت بلاتکلیفی پیش می روند احساس راحتی کنند.”

اگر می خواهید ثروتمند شوید باید با احساس نا راحتی مشکلی نداشته باشید. اگر مشکل دارید، یاد بگیرید چگونه مشکل نداشته باشید، سیه بولد می نویسد:“آدم های بزرگ می دانند برای ثروتمند شدن باید بهایی پرداخت، ولی اگر از گذراندن درد و رنج های موقت آزرده خاطر نشوند، می توانند برای باقی عمر از کسب ثروت فراوان شان بهره ببرند.”

کاربستِ این نگرش را از امروز با یکی از راهکارهای پیشنهادی سیه بولد شروع کنید:“فهرستی تهیه کنید از 5 کاری که باید امروز انجام بدهید و ناراحت کننده هستند ولی به شما کمک می کنند اندوخته ی مالی خود را درست کنید.”

 

5. پول تان را به یک حساب پس انداز با سود بالا انتقال دهید

احتمال دارد پولی که در حساب پس اندازتان خوابانده اید به میزان ناچیزی افزایش پیدا می کند. این به خاطر آن است که اکثر ما از بانک های بزرگ استفاده می کنیم که نرخ بهره ی بسیار کمی حدود 0،01 درصد می دهند.

با این نرخ بهره، اگر شما سرمایه ی 10000 دلاری را به مدت یک سال در حساب پس انداز اصلی تان بخوابانید، بهره ی خالص 1 دلار را دریافت خواهید کرد، و تازه این مبلغ پیش از کسر مالیات است. یک سپرده ی 50000 دلاری بعد از یک سال فقط 5 دلار بهره خواهد داشت.

ولی اگر از یک حساب پس اندازِ با بهره ی بالا در یک بانک داخلی استفاده می کنید، به لطف نرخ بهره ی 1 درصد، سپرده ی 10000 دلاری تان در طول سال 100 دلار بهره خواهد داشت- و 50000 دلار 500 دلار. حساب های پس اندازِ با نرخ سود بیش تر- بیش ترین نرخ موجود 1.25 درصد است- حتی بهره ی بیش تری به شما خواهند رساند.

قبول، استفاده از یک حساب پس انداز با بهره ی بالا قرار نیست کسب ثروت بادآورده برای تان به ارمغان بیاورد یا یک ساله شما را ثروتمند کند، ولی این روشی آسان برای چند چوق بیش تر درآوردن از پولی که به نحو دیگری از آن استفاده نمی شود. اگر می خواهید برای شروع کسب بهره های بیش تر، از بانک های مرسوم به یک بانک برخط بروید، بیش تر درمورد حساب های پس انداز با بهره ی بالا مطالعه کنید و فهرست گزینه های بانکی مگنیفای مانی را بررسی کنید.

 

6. زودتر از خواب بیدار شوید

می گویند سحرخیز باش تا کامروا شوی، و ممکن است پشتِ این گفتاورد حقیقتی نهفته باشد.

سحرخیزان از طریق پاسخ دادن ایمیل ها، ورزش کردن، مراقبه کردن، یا مطالعه، پیش از آن که بسیاری از ما حتی ساعت زنگدارمان را خاموش کرده باشیم، از همه پیشی می گیرند و به همین جهت شادتر و سالم تر هستند.

بعضی از قدرتمندترین و موفق ترین آدم ها قدر هر صدایی را که بیدارشان می کند می دانند – اگر این کار برای آن ها جواب داده است، برای شما هم می تواند جواب بدهد.

 

7. از پول تان استفاده کنید

یکی از موثرترین راه های کسب ثروت و پول بیش تر از طریق سرمایه گذاری آن است، پس این کار را در اسرع وقت شروع کنید.

رامیت ستی در پرفروش ترین اثر نیویورک تایمز، “یادتان می دهم که ثروتمند شوید”، می نویسد:“به طور میانگین، میلیاردرها 20% از درآمد داخلی شان را هر ساله سرمایه گذاری می کنند. کسب ثروت آن ها با مبلغی که هر سال به دست می آورند سنجیده نمی شود، بلکه با چگونگی پس انداز و سرمایه گذاری شان در طول زمان سنجیده می شوند.:

بخش اعظم ماجرا این جا است که برای سرمایه گذاری کردن نیازی نیست حتما ثروتمند باشید- فقط باید در کنارگذاشتن بخشی از پول تان به صورت منظم و پیوسته کوشا باشید. هرچه بیش تر بتوانید پول کنار بگذارید، بهتر است، ولی حتی مقداری اندک هم می تواند در دراز مدت، به لطف بهره ی مرکب، کارساز باشد.

ساده ترین نقطه ی شروع سرمایه گذاری کردن در طرح 401(ک) کارفرمایان است. بعد توجهی هم به اختصاص پول تان به یک بیمه ی بازنشستگی مرسوم یا خویش فرما داشته باشید، حساب های بازنشستگی فردی با محدودیت ها و ساختارهای مالیاتی متفاوت- که انتخاب هر یک از آن ها به درآمدتان و مسائل مالیاتی بستگی دارد. اگر هنوز پولی برای تان باقی مانده است و تشنه ی سرمایه گذاری آن هستید، می توانید درباره ی صندوق های شاخص کم هزینه، که وارن بافیت پیشنهاد می دهد، تحقیق کنید و به روش های سرمایه گذاری برخطی که “مشاوران روباتیک” نامیده می شوند نگاهی بیندازید. 

 

8. هدف هایی تعیین کنید و دستیابی به آن ها را در ذهن تان مجسم کنید

اگر می خواهید کسب ثروت و بیش تر پول در بیاورید، باید هدفی مشخص داشته باشید و بعد طرح مشخصی برای نحوه ی رسیدن به آن هدف داشته باشید. پول از آسمان نمی بارد، باید برای به دست آوردنش تلاش کنید.

اِکِر تاکید می کند:ثروتمندان متعهد می شوند که به کسب ثروت دست یابند. این کار تمرکز، جربزه، دانش، و تلاش فراوان می خواهد و اگر اهداف درست و بینشی روشن داشته باشید شدنی است:“دلیل شماره ی یک اکثر کسانی که به خواسته های شان نمی رسند این است که آن ها نمی دانند چه می خواهند. ثروتمندان کاملا به وضوح می دانند که خواهان ثروت هستند.” برای درآمد و کسب ثروت خالص سالانه ی تان آن چه را اِکِر “بازی رسیدن به هدف” می نامد روی کاغذ پیاده کنید. 


5-راه های پولدار شدن از طریق اینترنت

 کسب ثروت از اینترنت

کسب ثروت از اینترنت در ایران بسیار ساده است! بازار اینترنت ایران بازاری بسیار بکر برای کسب و درآمد و ثروت است. در واقع بسیاری از کسب وکارهای موفق اینترنتی امروزی مانند دیجی کالا و اسنپ، اجرا کردن ایده هایی هستند که قبلا در خارج از ایران موفق بوده اند.

به دلیل بودن در ابتدای مسیر، موفق شدن و کسب ثروت از اینترنت در ایران بسیار ساده تر از راه های دیگر است. در ادامه 13 راه برای شروع کسب ثروت و درآمد از اینترنت را معرفی خواهم کرد.

 

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم

 

1- کتاب الکترونیکی بنویسید و با فرمت pdf یا صوتی بفروشید

چه تخصصی داری؟ چه کاری بلد هستی؟ یک کتاب الکترونیکی در همین زمینه بنویس و در اینترنت برای فروش قرار بده. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید عبارت فروش فایل را در گوگل جستجو نمایید.

 

  

این نکته را نه من بلکه بسیاری از زنان و مردان موفق در کسب‌ ثروت با عمل و رشدشان اثبات نموده‌اند. 

 

source : keramatzade

 


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط احمدرضا کرامت 98/5/18:: 5:3 صبح     |     () نظر
<   <<   6