سفارش تبلیغ
صبا ویژن
امام صادق علیه السلام این دعا را به من داد : «سپاس خدایی را که صاحب حمد است و شایسته و نهایت [عبدالرحمان بن سیابه]
https://keramatzade.com

دریافت می کنید

نحوه ایجاد یک پایگاه داده مشتری برای افزایش فروش شما

 

پایگاه داده مشتریان

 

 

برای انجام سرمایه گذاری موفقیت آمیز در دراز مدت، ضروری است که در رابطه با مشتریان خود کار کنید . و یکی از بهترین راه های انجام این کار، استفاده از اطلاعاتی است که از آنها دریافت می کنید! به همین دلیل است که امروز ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک پایگاه داده از مشتریان خود برای حفظ و افزایش فروش خود بسازید.

 شما یاد خواهید گرفت که چه پایگاه داده ای ، چه نوع اطلاعاتی را که می توانید جمع آوری کنید و مزایایی که می تواند به کسب و کار شما منجر شود . ما همچنین به شما نحوه ایجاد یک پایگاه داده و بهترین شیوه ها را برای به دست آوردن بیشترین استفاده از آن نشان خواهیم داد. یادداشت بردار!


پایگاه داده مشتری چیست و اهمیت آن برای کسب و کار شما چیست؟

همانطور که توسط متخصصین بازاری توضیح داده شده است ، یک پایگاه داده مشتری مجموعه ای از اطلاعات برای هر مشتری است که مربوط به کسب و کار شما است.  اما منظور ما از «مرتبط» چه چیزی است؟  «معنی» چیست؟این رابطه به ماهیت کسب و کار شما و نیازهای خاص شما وابسته است.

 

مدیریت بازاریابی

 

 

بنابراین، یک پایگاه داده مشتری می تواند شامل اطلاعات تماس (پست الکترونیکی، تلفن و غیره) به مشخصات و جزئیات مربوط به معاملات انجام شده باشد. نوع اطلاعاتی که شما از مشتریان خود درخواست می کنید همیشه بستگی به ابزار مورد استفاده برای کسب و کار شما و استراتژی های بازاریابی شما دارد.

به عنوان مثال، صاحب کسب و کار املاک می داند که مردم معمولا یک خانه را تنها یک بار در زندگی خود خریداری می کنند، به همین دلیل نیازی نیست که اطلاعات مربوط به تنظیمات خریدار خود را ذخیره کنید ، بر خلاف یک آرایشگر که مشتریانش معمولا یک یا چند بازدید کننده در هر ماه انجام می دهند.

بنابراین ایجاد یک پایگاه داده بهترین راه برای حفظ اطلاعات مشتریان شما است و به روز می شود . همچنین به شما اجازه می دهد با مشتریان و چشم انداز خود تماس بگیرید، وفاداری ایجاد کنید، خدمات بهتر و فروش خود را ارتقا دهید.


برای خلاصه، یک پایگاه داده ارزشمند از دیدگاه بازاریابی چیست؟

ایده ها

داشتن اطلاعات از مشتریان خود، از اطلاعات تماس به تنظیمات خاص خود شما اجازه می دهد:

 • فروش خود را از طریق تکنیک هایی مانند بازاریابی ایمیل ، بازاریابی تلفنی یا بازاریابی تلفنی افزایش دهید.
 • با استفاده از استراتژی های بازاریابی مجدد مشتریان قدیمی یا غیر تصمیم گیری را بازیابی کنید .
 • ارائه تبلیغات شخصی با توجه به مشخصات خود در پایگاه داده خود (به ترتیب در حالت پرداخت، خرید اولیه و غیره) برای هر مشتری طراحی شده است.
 • مشتریان و چشم انداز خود را در مورد اخبار، پیشنهادات ویژه و غیره مطلع کنید.
 • ارائه مراقبت های کافی ، که به دلیل ثبت مشخصات خاص هر مشتری در پایگاه داده شما امکان پذیر است.

چه نوع اطلاعاتی را می توانید در پایگاه داده مشتری خود جمع آوری کنید؟

اگر ما در مورد چگونگی ایجاد یک پایگاه داده مشتری فکر کنیم ، سه منبع اصلی اطلاعات وجود دارد که عمدتا نوع داده هایی را که می توانید جمع آوری کنید تعیین می کند . آنها عبارتند از:

 • کار تو
 • وبسایت شما
 • شبکه های اجتماعی شما

?

کار تو

این به شما اجازه می دهد اطلاعات دقیق تر و دقیق مربوط به مشتریان واقعی را بدست آورید: می توانید نام خریداران خود، آدرس، تلفن یا ایمیل خود، کارت اعتباری خود، محصولی که خریداری کرده اید، چه تاریخی انجام داده اید، و غیره ثبت کنید .

وبسایت شما

وب سایت شما علاوه بر "پوشش مجازی" کسب و کار شما و یا نامه کتبی شما، یک منبع بسیار کامل و ارزشمند از اطلاعات خاص در مورد مخاطب شما است.

 

استراتژی بازاریابی دیجیتال چیست

 

 

با استفاده از یک ابزار رایگان مانند Google Analytics می توانید بدانید که چه کسی از سایت شما بازدید می کند، چه بخش ها یا محصولات مورد بررسی قرار گرفته اند، از کجا آمده اند، چه مدت در وب سایت شما بوده اند و غیره.

شبکه های اجتماعی شما

علاوه بر داشتن فضای مجازی برای جذب مخاطبان و موقعیت و ارتقاء نام تجاری شما ، شبکه های اجتماعی منبع عالی برای اطلاعات شما برای پایگاه داده شما هستند.

علاوه بر تجزیه و تحلیل پروفایل پیروان خود، پس از ارسال پست در فیس بوک ، توییتر و غیره. شما می توانید تاثیر هر نوع انتشار را برای افرادی که علاقه مند به پیشنهادات شما هستند ، بررسی کنید، تعداد دفعات به اشتراک گذاشته شده، دریافت دوست داشتن و گرفتن نظرات.

به این ترتیب می توانید بهترین مخاطبان خود را ثبت کنید و استراتژی بازاریابی محتوا را بهبود ببخشید . شما همچنین می توانید کاربران را تجزیه و تحلیل کنید که بر اساس معیارهایی مانند سن، جنسیت و موقعیت مکانی به عنوان یک مکمل مطالعات بازار خود وارد یک نمایه جمعیت شناسی خاص شوید .


چگونه می توانم از پایگاه داده مشتری خود استفاده کنم؟ معرفی 3 مورد مهم و سودمند برای استفاده

همانطور که شما ممکن است متوجه شوید، اطلاعاتی که می توانید از مشتریان و چشم انداز خود دریافت کنید و همچنین راه هایی برای دریافت آن بسیار متفاوت است. حالا ببینیم معنای مشخصی از جمع آوری داده ها چیست و چه پایگاه داده مشتری می تواند باشد.

 

 

آموزش بازاریابی دیجیتال

 

طبق گفته متخصصان ، موارد استفاده شما برای اطلاعات جمع آوری شده متنوع هستند و حتی به خلاقیت شما بستگی دارد. با این حال، تقریبا می توانیم 6 مورد که مهمترین و سودآورترین هستند برای استفاده را تشخیص دهیم :

1- تجزیه و تحلیل خرید

ابتدا باید تحلیل خرید، یعنی مطالعه آنچه که اقلام خریداری شده توسط هر مشتری و نحوه به دست آوردن آنها به دست می آید، ذکر کنیم. این به خصوص برای بهبود وب سایت یا تجارت الکترونیک شما ، با بهینه سازی رابط کاربر، امکان توصیه محصولات مرتبط و غیره مفید است.

این استفاده بر اساس این فرض است که پیش بینی رفتار یک کاربر یا مشتری بر مبنای اقدامات گذشته آن امکان پذیر است.چنین اطلاعاتی در مورد خرید می تواند برای همه نوع کسب و کار و صنایع مفید باشد.

برای مثال، می توانید از کارت های اعتباری برای جلوگیری از تقلب استفاده کنید (این برای سایت های فروش آنلاین ضروری است). امکان دیگر این است که تجزیه و تحلیل الگوهای استفاده از تلفن را تحلیل کنید. اگر شما یک شرکت تلفن همراه دارید، می توانید مشتریانی را که همه ویژگی های جدیدی را که ارائه می دهید، خریداری کنید و پیشنهادات ویژه خود را ارائه دهید.

2- پیش بینی فروش

یک راهبرد استراتژیک برای استفاده از پایگاه داده مشتری شما برای افزایش فروش شما می باشد. باید با پیش بینی زمانی که آنها را خریداری، با توجه به زمانی که آنها آن را زودتر انجام داد.

ارتباط با مشتری

بنابراین، با توجه به نوع محصولاتی که شما میفروشید و از طریق این استراتژی، می توانید سیستم های ماندگاری برنامه ریزی شده یا مجموعه های تولیدی یا محصولات تکمیلی را برای فروش ایجاد کنید. در کنار این، توصیه می شود که تعداد مشتریانی را که بازار خود را تشکیل می دهند را تجزیه و تحلیل کنید و سعی کنید پیش بینی رفتار آنها را داشته باشید.

مثلا. اگر شما یک کافه تریا دارید، می توانید بپرسید که چندین کار تجاری مشابه در یک کیلومتر در اطراف وجود دارد، چه تعداد رقبا ، روزانه میانگین فروش خود را ثبت کنید و اطلاعات را با مطالعه بازار مقایسه کنید تا دیدگاه خودتان را ببینید .

3- بازاریابی پایگاه داده

یکی دیگر از راه های بسیار مفید و تقریبا واجب در رابطه با استفاده که می توانید به پایگاه داده های مشتریان خود بدهید ، با استراتژی های بازاریابی ارتباط دارد . مقدار زیادی از آن، تجزیه و تحلیل عادت های خرید، داده های جمعیت شناختی و نگرش های روان شناختی مشتریان خود برای ساخت پروفایل های خریدار است.

این پروفیل ها به شما امکان می دهد تا حداکثر استراتژی های تجاری خود را بهینه سازی کنید و همچنین تکنیک های فروش جدیدی را ایجاد کنید که به هر نوع خریدار ساخته شده و حتی محصولاتی را طراحی کنید که به طور خاص در هر رده ایجاد شده طراحی شده باشد.

در کنار این، پس از ایجاد دسته های خود، می توانید خود را به ایمیل بازاریابی اختصاص دهید و ایمیل های تبلیغاتی شخصی تر را به گروه های مختلف مشتری ارسال کنید که از تجزیه و تحلیل قبلی مشخص شده است. 


چگونه یک پایگاه اطلاعاتی مشتری ایجاد کنیم؟

اکنون شما اهمیت داشتن اطلاعات نسبی در مورد مشتریان خود و نیازهای مختلف و عادتهای خرید خود را می دانید، ما به شما لیستی از روش های ایجاد پایگاه داده ای از مشتریان را می دهیم تا به شما در جمع آوری اطلاعات در مورد مشتریان و چشم انداز های شما (به عنوان مثال. دنبال کنندگان شما در شبکه های اجتماعی).

 • انجام پرسشنامه و نظرسنجی از طریق پست الکترونیکی و از طریق شبکه های اجتماعی خود  (به عنوان مثال توییتر  یک تابع برای انجام بررسی ها).
 • درخواست های ایمیل خریداران خود، آدرس آنها و تلفن خود را به عنوان بخشی از روند خرید.
 • مسابقات (در کسب و کار خود را یا از طریق شبکه های اجتماعی خود ) با جوایز مانند تخفیف و یا کیت رایگان از محصولات خود را، که مورد نیاز برای شرکت در ثبت نام از داده های خاص (به عنوان مثال نام، سن، جنس، شهرستان، ایمیل، شماره تلفن، آخرین محصول خریداری شده، و غیره).

 

 

آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ

 

 • برای ورود به آدرسهای ایمیل در وبلاگ یا وب سایت خود، زمینه را وارد کنید ، به طوری که افرادی که مایل به عضویت در خبرنامه شما هستند و پیشنهادات خود را دریافت می کنند، می توانند به آسانی پس از بازدید از وب سایت شما این کار را انجام دهند.
 • اگر شما در حال خرید محصولات خرید گاه به گاه (به عنوان مثال جوهر برای پرینتر) وارد آیتم، تاریخ و زمان خرید هر مشتری، و ثبت آن را در مشخصات خود را در پایگاه داده مشتری  (به این ترتیب شما می توانید خرید بعدی خود را برآورد و جلوتر با یک پیشنهاد مناسب)
 • محل اشکال در فروشگاه و یا کسب و کار خود را برای مشتریان خود را وارد کنید اطلاعات خود، و همراه آن را با یک "را وارد کنید.

برای امروز کافیه! ما امیدواریم که این مقاله مفید باشد برای ارزش و استفاده از اطلاعاتی که از مشتریان به دست آورید.انجام این کار به طور استراتژیک نه تنها می تواند فروش شما را چند برابر کند، بلکه به کسب و کار خود برای موفقیت تجاری بلند مدت تضمین می کند.

 

source:https://keramatzade.com/How-to-create-a-customer-database-to-increase-your-sales

 افزایش فروش  پایگاه داده مشتری


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط احمدرضا کرامت 97/10/20:: 7:40 عصر     |     () نظر

رسانه های اجتماعی قرار می دهند

استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش سلامت و زیبایی کسب و کار

 

 

 تکنیک های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: ترک اعتیاد به شبکه های اجتماعی با چند راهکار

بدون شک، چهره صنعت سلامت و زیبایی تغییر کرده است. روزهایی است که افراد به شمارنده های فروشگاهی گله می کنند تا بتوانند از رایحه های عجیب و غریب استفاده کنند و یا آخرین محصولات آرایشی را امتحان کنند.

مصرف کنندگان امروز برای همه چیز از نکات زیبایی و توصیه های محصول به آموزش های آرایش و خرید آنلاین کمک می کنند. 

ما را باور نکن فقط آمار زیر را در نظر بگیرید:

 

مدل های کسب و کار در شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: 10 نکته مهم در تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی

 

پس چرا رسانه های اجتماعی چنین قدرتمند هستند؟ 

در حقیقت، در میان تمام شبکه های اجتماعی، یکی از هر سه نفر روی زمین از رسانه های اجتماعی در برخی از زمینه ها استفاده می کند. به این واقعیت افزوده می شود که فرد به طور متوسط ??حدود دو ساعت در روز درگیر در شبکه های اجتماعی می شود و این آسان است که بدانیم که چرا این جوامع آنلاین چنین تاثیری در تصمیمات روزانه ما دارند.


تغییر چهره فروش اجتماعی

 

چگونه از فضای مجازی کسب درآمد کنیم؟

حتما بخوانید: 9 روش موثر برای تبلیغات آنلاین یا تبلیغات اینترنتی

راه دیگر این است که شبکه اجتماعی صنعت سلامت و زیبایی را عوض کرده است، به نحوی که رابطه بین مارک ها و مصرف کنندگان را تغییر داده است.

به عنوان مثال، ماهیت شبکه های اجتماعی، افزایش قابل توجهی در تعداد کارآفرینان آزاد و توزیع مستقیم فروش را در یافتن سایت هایی مانند فیس بوک و Instagram پیدا کرده است.

در حال حاضر، به لطف رسانه های اجتماعی، مردم می توانند از لوازم آرایشی و محصولات کاهش وزن به لباس های بوتیک و روغن های ضروری، همه از راحتی خانه های خود، بازار، فروش، خرید و توزیع همه را داشته باشند.

سلامت و زیبایی کسب و کار یکی از بخش های مهم و چالش برانگیز ترین برای ما  هستند، آنها شامل:

 • بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز مراقبت
 • درمان های زیبایی
 • سالن زیبایی
 • رژیم های غذایی و مکمل ها
 • ورزش و هنرهای رزمی
 • عطر و لوازم آرایشی

 مشاوران امروز ، فروشندگان مستقیم، توزیع کنندگان و صاحبان کسب و کار که رسانه های اجتماعی جایی برای رسیدن به چشم اندازهای بیشتر، درگیر شدن با مشتریان موجود و دستیابی به رشد و موفقیت آنها هستند .

بهترین روش برای فروش بهداشتی / زیبایی اجتماعی

 

راه های کسب درآمد شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: افزایش محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی

البته، به سادگی با اشاره به این واقعیت که شبکه های اجتماعی یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی محصولات بهداشتی و زیبایی است، به اندازه کافی برای دستیابی به نتایج واقعی نیست.

هنوز میزان مشخصی از استراتژی وجود دارد که باید اعمال شود، به خصوص با توجه به میزان رقابت در هر بخش. به عنوان مثال، برای نشان دادن موفقیت آمیز ترین نماینده ایون در منطقه شما، باید راهی پیدا کنید که از چندین نفر دیگر نیز بهتر باشد، همچنین خطوط تولید خود را در رسانه های اجتماعی بازاریابی کنید.

 در اینجا چند اشاره گر متخصص برای استفاده از قدرت اجتماعی برای کسب اعتبار بیشتری در کسب و کار بهداشت و زیبایی شما وجود دارد.


پخش زنده

یکی از بزرگترین کلید های موفقیت در فروش اجتماعی این است که پیدا کردن راهی برای ایجاد ارتباط واقعی، معتبر و معنی دار با مخاطبان شما باشد. با توجه به عدم تعاملات چهره به چهره، این چالش برانگیز است.

جریان مستقیم می تواند به طور موثر آن موانع را از بین ببرد و راهی برای ارتباط و ارتباط با مشتریان  خود را فراهم کند. مثلا، فیس بوک Live می کند و با سرعت بیش از ده برابر فیلم های غیر زنده پخش می کند.

یک مثال کاربردی از این مورد از دیدگاه سلامت و زیبایی مری کی است که به طور مرتب رویدادهای جریان دارد، جذب صدها هزار نفر از دیدگاه ها و تقویت ارتباط بین بینندگان و مردم پشت این شرکت می شود.

مهمان فیس بوک میزبان

با 1.23 میلیارد کاربر فعال روزانه و هر کدام از این کاربران در حدود 338 دوست در حد متوسط ، جای تعجب نیست که فیس بوک چنین قدرتمند برای فروش مستقیم شده است.

علاوه بر این، مطالعات نشان می دهد که شبکه های اجتماعی 74 درصد از تصمیمات خرید مصرف کننده را تحت تاثیر قرار می دهد ، به این معنی که میزبانی یک میزبان مجازی برای فروش محصولات بهداشتی و زیبایی شما می تواند در تولید هر یک از مراجع دهان و همچنین فروش بیشتر موثر باشد.

انتشار آموزشها

همانطور که قبلا ذکر شد، 79 درصد از مصرف کنندگان می گویند از ویدیو آنلاین برای یادگیری نحوه استفاده از یک محصول زیبایی استفاده می کنند. با استفاده از این آمار به نفع شما، شما را به طور موثر با بیشتر مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار می کنید. و از آنجا که ویدیوی اجتماعی باعث ایجاد 1200? بیشتر از متون و تصاویر می شود، احتمال ابتلا به ویروس شما افزایش می یابد. برای استفاده از این، ویدیوهایی را منتشر کنید که نشان دهند چگونه از محصول مورد نظر شما برای فروش استفاده کنند.

محتوای استراتژیک را به اشتراک بگذارید

هدف بازاریابی محصولات بهداشتی و زیبایی شما در رسانه های اجتماعی باید بیشتر از فروش واقعی باشد.  بهترین راه برای رسیدن به این هدف، ارائه محتوای متداول و با کیفیت است.

برای بهترین نتایج، قوانین 80/20 را دنبال کنید، که فقط 20 درصد از پست های شما مربوط به فروش هستند و بقیه محتوای بسیار جذاب و ارزشمند مخاطبان شما را دارند.

همچنین، توجه داشته باشید که توییت با تصاویر 150? بازدیدهای بیشتر از متن ساده دریافت می کند و پست های فیس بوک با محتوای بصری 2.3X را دریافت می کند که میزان ارتباط آنها به عنوان کسانی است که بدون تصاویر هستند. پس مطمئن باشید که به عنوان بسیاری از به روز رسانی های اجتماعی خود را که ممکن است به تصاویر چشمگیر تبدیل کنید.

از ابزارهای موجود  استفاده کنید

در نهایت، قدرت تکنولوژی را به نفع خود بگذارید. 

 

source : https://keramatzade.com/Social-media-to-increase-the-health-and-beauty-of-the-business

 

دانلود PDF مقاله: استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش سلامت و زیبایی کسب و کار


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط احمدرضا کرامت 97/10/20:: 7:33 عصر     |     () نظر

رسانه های اجتماعی قرار می دهند

استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش سلامت و زیبایی کسب و کار

 

 

 تکنیک های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: ترک اعتیاد به شبکه های اجتماعی با چند راهکار

بدون شک، چهره صنعت سلامت و زیبایی تغییر کرده است. روزهایی است که افراد به شمارنده های فروشگاهی گله می کنند تا بتوانند از رایحه های عجیب و غریب استفاده کنند و یا آخرین محصولات آرایشی را امتحان کنند.

مصرف کنندگان امروز برای همه چیز از نکات زیبایی و توصیه های محصول به آموزش های آرایش و خرید آنلاین کمک می کنند. 

ما را باور نکن فقط آمار زیر را در نظر بگیرید:

 

مدل های کسب و کار در شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: 10 نکته مهم در تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی

 

پس چرا رسانه های اجتماعی چنین قدرتمند هستند؟ 

در حقیقت، در میان تمام شبکه های اجتماعی، یکی از هر سه نفر روی زمین از رسانه های اجتماعی در برخی از زمینه ها استفاده می کند. به این واقعیت افزوده می شود که فرد به طور متوسط ??حدود دو ساعت در روز درگیر در شبکه های اجتماعی می شود و این آسان است که بدانیم که چرا این جوامع آنلاین چنین تاثیری در تصمیمات روزانه ما دارند.


تغییر چهره فروش اجتماعی

 

چگونه از فضای مجازی کسب درآمد کنیم؟

حتما بخوانید: 9 روش موثر برای تبلیغات آنلاین یا تبلیغات اینترنتی

راه دیگر این است که شبکه اجتماعی صنعت سلامت و زیبایی را عوض کرده است، به نحوی که رابطه بین مارک ها و مصرف کنندگان را تغییر داده است.

به عنوان مثال، ماهیت شبکه های اجتماعی، افزایش قابل توجهی در تعداد کارآفرینان آزاد و توزیع مستقیم فروش را در یافتن سایت هایی مانند فیس بوک و Instagram پیدا کرده است.

در حال حاضر، به لطف رسانه های اجتماعی، مردم می توانند از لوازم آرایشی و محصولات کاهش وزن به لباس های بوتیک و روغن های ضروری، همه از راحتی خانه های خود، بازار، فروش، خرید و توزیع همه را داشته باشند.

سلامت و زیبایی کسب و کار یکی از بخش های مهم و چالش برانگیز ترین برای ما  هستند، آنها شامل:

 • بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز مراقبت
 • درمان های زیبایی
 • سالن زیبایی
 • رژیم های غذایی و مکمل ها
 • ورزش و هنرهای رزمی
 • عطر و لوازم آرایشی

 مشاوران امروز ، فروشندگان مستقیم، توزیع کنندگان و صاحبان کسب و کار که رسانه های اجتماعی جایی برای رسیدن به چشم اندازهای بیشتر، درگیر شدن با مشتریان موجود و دستیابی به رشد و موفقیت آنها هستند .

بهترین روش برای فروش بهداشتی / زیبایی اجتماعی

 

راه های کسب درآمد شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: افزایش محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی

البته، به سادگی با اشاره به این واقعیت که شبکه های اجتماعی یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی محصولات بهداشتی و زیبایی است، به اندازه کافی برای دستیابی به نتایج واقعی نیست.

هنوز میزان مشخصی از استراتژی وجود دارد که باید اعمال شود، به خصوص با توجه به میزان رقابت در هر بخش. به عنوان مثال، برای نشان دادن موفقیت آمیز ترین نماینده ایون در منطقه شما، باید راهی پیدا کنید که از چندین نفر دیگر نیز بهتر باشد، همچنین خطوط تولید خود را در رسانه های اجتماعی بازاریابی کنید.

 در اینجا چند اشاره گر متخصص برای استفاده از قدرت اجتماعی برای کسب اعتبار بیشتری در کسب و کار بهداشت و زیبایی شما وجود دارد.


پخش زنده

یکی از بزرگترین کلید های موفقیت در فروش اجتماعی این است که پیدا کردن راهی برای ایجاد ارتباط واقعی، معتبر و معنی دار با مخاطبان شما باشد. با توجه به عدم تعاملات چهره به چهره، این چالش برانگیز است.

جریان مستقیم می تواند به طور موثر آن موانع را از بین ببرد و راهی برای ارتباط و ارتباط با مشتریان  خود را فراهم کند. مثلا، فیس بوک Live می کند و با سرعت بیش از ده برابر فیلم های غیر زنده پخش می کند.

یک مثال کاربردی از این مورد از دیدگاه سلامت و زیبایی مری کی است که به طور مرتب رویدادهای جریان دارد، جذب صدها هزار نفر از دیدگاه ها و تقویت ارتباط بین بینندگان و مردم پشت این شرکت می شود.

مهمان فیس بوک میزبان

با 1.23 میلیارد کاربر فعال روزانه و هر کدام از این کاربران در حدود 338 دوست در حد متوسط ، جای تعجب نیست که فیس بوک چنین قدرتمند برای فروش مستقیم شده است.

علاوه بر این، مطالعات نشان می دهد که شبکه های اجتماعی 74 درصد از تصمیمات خرید مصرف کننده را تحت تاثیر قرار می دهد ، به این معنی که میزبانی یک میزبان مجازی برای فروش محصولات بهداشتی و زیبایی شما می تواند در تولید هر یک از مراجع دهان و همچنین فروش بیشتر موثر باشد.

انتشار آموزشها

همانطور که قبلا ذکر شد، 79 درصد از مصرف کنندگان می گویند از ویدیو آنلاین برای یادگیری نحوه استفاده از یک محصول زیبایی استفاده می کنند. با استفاده از این آمار به نفع شما، شما را به طور موثر با بیشتر مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار می کنید. و از آنجا که ویدیوی اجتماعی باعث ایجاد 1200? بیشتر از متون و تصاویر می شود، احتمال ابتلا به ویروس شما افزایش می یابد. برای استفاده از این، ویدیوهایی را منتشر کنید که نشان دهند چگونه از محصول مورد نظر شما برای فروش استفاده کنند.

محتوای استراتژیک را به اشتراک بگذارید

هدف بازاریابی محصولات بهداشتی و زیبایی شما در رسانه های اجتماعی باید بیشتر از فروش واقعی باشد.  بهترین راه برای رسیدن به این هدف، ارائه محتوای متداول و با کیفیت است.

برای بهترین نتایج، قوانین 80/20 را دنبال کنید، که فقط 20 درصد از پست های شما مربوط به فروش هستند و بقیه محتوای بسیار جذاب و ارزشمند مخاطبان شما را دارند.

همچنین، توجه داشته باشید که توییت با تصاویر 150? بازدیدهای بیشتر از متن ساده دریافت می کند و پست های فیس بوک با محتوای بصری 2.3X را دریافت می کند که میزان ارتباط آنها به عنوان کسانی است که بدون تصاویر هستند. پس مطمئن باشید که به عنوان بسیاری از به روز رسانی های اجتماعی خود را که ممکن است به تصاویر چشمگیر تبدیل کنید.

از ابزارهای موجود  استفاده کنید

در نهایت، قدرت تکنولوژی را به نفع خود بگذارید. 

 

source : https://keramatzade.com/Social-media-to-increase-the-health-and-beauty-of-the-business

 

دانلود PDF مقاله: استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش سلامت و زیبایی کسب و کار


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط احمدرضا کرامت 97/10/20:: 7:33 عصر     |     () نظر

رسانه های اجتماعی قرار می دهند

استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش سلامت و زیبایی کسب و کار

 

 

 تکنیک های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: ترک اعتیاد به شبکه های اجتماعی با چند راهکار

بدون شک، چهره صنعت سلامت و زیبایی تغییر کرده است. روزهایی است که افراد به شمارنده های فروشگاهی گله می کنند تا بتوانند از رایحه های عجیب و غریب استفاده کنند و یا آخرین محصولات آرایشی را امتحان کنند.

مصرف کنندگان امروز برای همه چیز از نکات زیبایی و توصیه های محصول به آموزش های آرایش و خرید آنلاین کمک می کنند. 

ما را باور نکن فقط آمار زیر را در نظر بگیرید:

 

مدل های کسب و کار در شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: 10 نکته مهم در تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی

 

پس چرا رسانه های اجتماعی چنین قدرتمند هستند؟ 

در حقیقت، در میان تمام شبکه های اجتماعی، یکی از هر سه نفر روی زمین از رسانه های اجتماعی در برخی از زمینه ها استفاده می کند. به این واقعیت افزوده می شود که فرد به طور متوسط ??حدود دو ساعت در روز درگیر در شبکه های اجتماعی می شود و این آسان است که بدانیم که چرا این جوامع آنلاین چنین تاثیری در تصمیمات روزانه ما دارند.


تغییر چهره فروش اجتماعی

 

چگونه از فضای مجازی کسب درآمد کنیم؟

حتما بخوانید: 9 روش موثر برای تبلیغات آنلاین یا تبلیغات اینترنتی

راه دیگر این است که شبکه اجتماعی صنعت سلامت و زیبایی را عوض کرده است، به نحوی که رابطه بین مارک ها و مصرف کنندگان را تغییر داده است.

به عنوان مثال، ماهیت شبکه های اجتماعی، افزایش قابل توجهی در تعداد کارآفرینان آزاد و توزیع مستقیم فروش را در یافتن سایت هایی مانند فیس بوک و Instagram پیدا کرده است.

در حال حاضر، به لطف رسانه های اجتماعی، مردم می توانند از لوازم آرایشی و محصولات کاهش وزن به لباس های بوتیک و روغن های ضروری، همه از راحتی خانه های خود، بازار، فروش، خرید و توزیع همه را داشته باشند.

سلامت و زیبایی کسب و کار یکی از بخش های مهم و چالش برانگیز ترین برای ما  هستند، آنها شامل:

 • بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز مراقبت
 • درمان های زیبایی
 • سالن زیبایی
 • رژیم های غذایی و مکمل ها
 • ورزش و هنرهای رزمی
 • عطر و لوازم آرایشی

 مشاوران امروز ، فروشندگان مستقیم، توزیع کنندگان و صاحبان کسب و کار که رسانه های اجتماعی جایی برای رسیدن به چشم اندازهای بیشتر، درگیر شدن با مشتریان موجود و دستیابی به رشد و موفقیت آنها هستند .

بهترین روش برای فروش بهداشتی / زیبایی اجتماعی

 

راه های کسب درآمد شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: افزایش محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی

البته، به سادگی با اشاره به این واقعیت که شبکه های اجتماعی یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی محصولات بهداشتی و زیبایی است، به اندازه کافی برای دستیابی به نتایج واقعی نیست.

هنوز میزان مشخصی از استراتژی وجود دارد که باید اعمال شود، به خصوص با توجه به میزان رقابت در هر بخش. به عنوان مثال، برای نشان دادن موفقیت آمیز ترین نماینده ایون در منطقه شما، باید راهی پیدا کنید که از چندین نفر دیگر نیز بهتر باشد، همچنین خطوط تولید خود را در رسانه های اجتماعی بازاریابی کنید.

 در اینجا چند اشاره گر متخصص برای استفاده از قدرت اجتماعی برای کسب اعتبار بیشتری در کسب و کار بهداشت و زیبایی شما وجود دارد.


پخش زنده

یکی از بزرگترین کلید های موفقیت در فروش اجتماعی این است که پیدا کردن راهی برای ایجاد ارتباط واقعی، معتبر و معنی دار با مخاطبان شما باشد. با توجه به عدم تعاملات چهره به چهره، این چالش برانگیز است.

جریان مستقیم می تواند به طور موثر آن موانع را از بین ببرد و راهی برای ارتباط و ارتباط با مشتریان  خود را فراهم کند. مثلا، فیس بوک Live می کند و با سرعت بیش از ده برابر فیلم های غیر زنده پخش می کند.

یک مثال کاربردی از این مورد از دیدگاه سلامت و زیبایی مری کی است که به طور مرتب رویدادهای جریان دارد، جذب صدها هزار نفر از دیدگاه ها و تقویت ارتباط بین بینندگان و مردم پشت این شرکت می شود.

مهمان فیس بوک میزبان

با 1.23 میلیارد کاربر فعال روزانه و هر کدام از این کاربران در حدود 338 دوست در حد متوسط ، جای تعجب نیست که فیس بوک چنین قدرتمند برای فروش مستقیم شده است.

علاوه بر این، مطالعات نشان می دهد که شبکه های اجتماعی 74 درصد از تصمیمات خرید مصرف کننده را تحت تاثیر قرار می دهد ، به این معنی که میزبانی یک میزبان مجازی برای فروش محصولات بهداشتی و زیبایی شما می تواند در تولید هر یک از مراجع دهان و همچنین فروش بیشتر موثر باشد.

انتشار آموزشها

همانطور که قبلا ذکر شد، 79 درصد از مصرف کنندگان می گویند از ویدیو آنلاین برای یادگیری نحوه استفاده از یک محصول زیبایی استفاده می کنند. با استفاده از این آمار به نفع شما، شما را به طور موثر با بیشتر مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار می کنید. و از آنجا که ویدیوی اجتماعی باعث ایجاد 1200? بیشتر از متون و تصاویر می شود، احتمال ابتلا به ویروس شما افزایش می یابد. برای استفاده از این، ویدیوهایی را منتشر کنید که نشان دهند چگونه از محصول مورد نظر شما برای فروش استفاده کنند.

محتوای استراتژیک را به اشتراک بگذارید

هدف بازاریابی محصولات بهداشتی و زیبایی شما در رسانه های اجتماعی باید بیشتر از فروش واقعی باشد.  بهترین راه برای رسیدن به این هدف، ارائه محتوای متداول و با کیفیت است.

برای بهترین نتایج، قوانین 80/20 را دنبال کنید، که فقط 20 درصد از پست های شما مربوط به فروش هستند و بقیه محتوای بسیار جذاب و ارزشمند مخاطبان شما را دارند.

همچنین، توجه داشته باشید که توییت با تصاویر 150? بازدیدهای بیشتر از متن ساده دریافت می کند و پست های فیس بوک با محتوای بصری 2.3X را دریافت می کند که میزان ارتباط آنها به عنوان کسانی است که بدون تصاویر هستند. پس مطمئن باشید که به عنوان بسیاری از به روز رسانی های اجتماعی خود را که ممکن است به تصاویر چشمگیر تبدیل کنید.

از ابزارهای موجود  استفاده کنید

در نهایت، قدرت تکنولوژی را به نفع خود بگذارید. 

 

source : https://keramatzade.com/Social-media-to-increase-the-health-and-beauty-of-the-business

 

دانلود PDF مقاله: استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش سلامت و زیبایی کسب و کار


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط احمدرضا کرامت 97/10/20:: 7:33 عصر     |     () نظر

رسانه های اجتماعی قرار می دهند

استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش سلامت و زیبایی کسب و کار

 

 

 تکنیک های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: ترک اعتیاد به شبکه های اجتماعی با چند راهکار

بدون شک، چهره صنعت سلامت و زیبایی تغییر کرده است. روزهایی است که افراد به شمارنده های فروشگاهی گله می کنند تا بتوانند از رایحه های عجیب و غریب استفاده کنند و یا آخرین محصولات آرایشی را امتحان کنند.

مصرف کنندگان امروز برای همه چیز از نکات زیبایی و توصیه های محصول به آموزش های آرایش و خرید آنلاین کمک می کنند. 

ما را باور نکن فقط آمار زیر را در نظر بگیرید:

 

مدل های کسب و کار در شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: 10 نکته مهم در تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی

 

پس چرا رسانه های اجتماعی چنین قدرتمند هستند؟ 

در حقیقت، در میان تمام شبکه های اجتماعی، یکی از هر سه نفر روی زمین از رسانه های اجتماعی در برخی از زمینه ها استفاده می کند. به این واقعیت افزوده می شود که فرد به طور متوسط ??حدود دو ساعت در روز درگیر در شبکه های اجتماعی می شود و این آسان است که بدانیم که چرا این جوامع آنلاین چنین تاثیری در تصمیمات روزانه ما دارند.


تغییر چهره فروش اجتماعی

 

چگونه از فضای مجازی کسب درآمد کنیم؟

حتما بخوانید: 9 روش موثر برای تبلیغات آنلاین یا تبلیغات اینترنتی

راه دیگر این است که شبکه اجتماعی صنعت سلامت و زیبایی را عوض کرده است، به نحوی که رابطه بین مارک ها و مصرف کنندگان را تغییر داده است.

به عنوان مثال، ماهیت شبکه های اجتماعی، افزایش قابل توجهی در تعداد کارآفرینان آزاد و توزیع مستقیم فروش را در یافتن سایت هایی مانند فیس بوک و Instagram پیدا کرده است.

در حال حاضر، به لطف رسانه های اجتماعی، مردم می توانند از لوازم آرایشی و محصولات کاهش وزن به لباس های بوتیک و روغن های ضروری، همه از راحتی خانه های خود، بازار، فروش، خرید و توزیع همه را داشته باشند.

سلامت و زیبایی کسب و کار یکی از بخش های مهم و چالش برانگیز ترین برای ما  هستند، آنها شامل:

 • بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز مراقبت
 • درمان های زیبایی
 • سالن زیبایی
 • رژیم های غذایی و مکمل ها
 • ورزش و هنرهای رزمی
 • عطر و لوازم آرایشی

 مشاوران امروز ، فروشندگان مستقیم، توزیع کنندگان و صاحبان کسب و کار که رسانه های اجتماعی جایی برای رسیدن به چشم اندازهای بیشتر، درگیر شدن با مشتریان موجود و دستیابی به رشد و موفقیت آنها هستند .

بهترین روش برای فروش بهداشتی / زیبایی اجتماعی

 

راه های کسب درآمد شبکه های اجتماعی

حتما بخوانید: افزایش محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی

البته، به سادگی با اشاره به این واقعیت که شبکه های اجتماعی یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی محصولات بهداشتی و زیبایی است، به اندازه کافی برای دستیابی به نتایج واقعی نیست.

هنوز میزان مشخصی از استراتژی وجود دارد که باید اعمال شود، به خصوص با توجه به میزان رقابت در هر بخش. به عنوان مثال، برای نشان دادن موفقیت آمیز ترین نماینده ایون در منطقه شما، باید راهی پیدا کنید که از چندین نفر دیگر نیز بهتر باشد، همچنین خطوط تولید خود را در رسانه های اجتماعی بازاریابی کنید.

 در اینجا چند اشاره گر متخصص برای استفاده از قدرت اجتماعی برای کسب اعتبار بیشتری در کسب و کار بهداشت و زیبایی شما وجود دارد.


پخش زنده

یکی از بزرگترین کلید های موفقیت در فروش اجتماعی این است که پیدا کردن راهی برای ایجاد ارتباط واقعی، معتبر و معنی دار با مخاطبان شما باشد. با توجه به عدم تعاملات چهره به چهره، این چالش برانگیز است.

جریان مستقیم می تواند به طور موثر آن موانع را از بین ببرد و راهی برای ارتباط و ارتباط با مشتریان  خود را فراهم کند. مثلا، فیس بوک Live می کند و با سرعت بیش از ده برابر فیلم های غیر زنده پخش می کند.

یک مثال کاربردی از این مورد از دیدگاه سلامت و زیبایی مری کی است که به طور مرتب رویدادهای جریان دارد، جذب صدها هزار نفر از دیدگاه ها و تقویت ارتباط بین بینندگان و مردم پشت این شرکت می شود.

مهمان فیس بوک میزبان

با 1.23 میلیارد کاربر فعال روزانه و هر کدام از این کاربران در حدود 338 دوست در حد متوسط ، جای تعجب نیست که فیس بوک چنین قدرتمند برای فروش مستقیم شده است.

علاوه بر این، مطالعات نشان می دهد که شبکه های اجتماعی 74 درصد از تصمیمات خرید مصرف کننده را تحت تاثیر قرار می دهد ، به این معنی که میزبانی یک میزبان مجازی برای فروش محصولات بهداشتی و زیبایی شما می تواند در تولید هر یک از مراجع دهان و همچنین فروش بیشتر موثر باشد.

انتشار آموزشها

همانطور که قبلا ذکر شد، 79 درصد از مصرف کنندگان می گویند از ویدیو آنلاین برای یادگیری نحوه استفاده از یک محصول زیبایی استفاده می کنند. با استفاده از این آمار به نفع شما، شما را به طور موثر با بیشتر مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار می کنید. و از آنجا که ویدیوی اجتماعی باعث ایجاد 1200? بیشتر از متون و تصاویر می شود، احتمال ابتلا به ویروس شما افزایش می یابد. برای استفاده از این، ویدیوهایی را منتشر کنید که نشان دهند چگونه از محصول مورد نظر شما برای فروش استفاده کنند.

محتوای استراتژیک را به اشتراک بگذارید

هدف بازاریابی محصولات بهداشتی و زیبایی شما در رسانه های اجتماعی باید بیشتر از فروش واقعی باشد.  بهترین راه برای رسیدن به این هدف، ارائه محتوای متداول و با کیفیت است.

برای بهترین نتایج، قوانین 80/20 را دنبال کنید، که فقط 20 درصد از پست های شما مربوط به فروش هستند و بقیه محتوای بسیار جذاب و ارزشمند مخاطبان شما را دارند.

همچنین، توجه داشته باشید که توییت با تصاویر 150? بازدیدهای بیشتر از متن ساده دریافت می کند و پست های فیس بوک با محتوای بصری 2.3X را دریافت می کند که میزان ارتباط آنها به عنوان کسانی است که بدون تصاویر هستند. پس مطمئن باشید که به عنوان بسیاری از به روز رسانی های اجتماعی خود را که ممکن است به تصاویر چشمگیر تبدیل کنید.

از ابزارهای موجود  استفاده کنید

در نهایت، قدرت تکنولوژی را به نفع خود بگذارید. 

 

source : https://keramatzade.com/Social-media-to-increase-the-health-and-beauty-of-the-business

 

دانلود PDF مقاله: استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش سلامت و زیبایی کسب و کار


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط احمدرضا کرامت 97/10/20:: 7:33 عصر     |     () نظر
<      1   2   3   4   5   >>   >