هیچ کس نزد خداوند ـ عزّوجلّ ـ، دشمن تر ازکسی نیست که نسبت به عبادتش تکبّر می ورزد و از درخواستآنچه نزد اوست، تن می زند . [امام باقر علیه السلام]
https://keramatzade.com

چگونه شخصیت یک دختر را در دوران نامزدی بشناسیم؟

 

اگر میخواهید توجه یک دختر را به خودتان جلب کنید، مهم است که یاد بگیرید که شخصیت او را سریعا تشخیص دهید. در اینجا برخی از نشانه های حیاتی که  وقتی برای اولین بار دختر را ملاقات می کنید وجود دارد،که می توانید با این نشانه ها شخصیت او را تشخصی دهید.

 https://www.keramatzade.com

مقاله مرتبط:8 راه برای جلب توجه با قانون جذب

چگونه شخصیت یک دختر را در دوران نامزدی بشناسیم؟

 

 • ببینید اگر او درباره بسیاری از افراد دیگر، از جمله همه دوست پسرهای سابقش صحبت های منفی کند، منفی است. اگر او فقط چیزهای بدی راجع به هر کس دیگری بگوید، احتمالا او بعد از مدتی به شما علاقه ای نخواهد داشت. از سوی دیگر، اگر او تمایل به تمرکز بر روی نکات مثبت مردم دارد، او احتمالا یک دختر بسیار بهتر برای شما نیز هست.

 

 

 • مراقب باشید تا ببینید که چگونه با دیگران برخورد می کند. به عنوان مثال، اگر شما دو نفر در یک رستوران یا کافی شاپ هستید، چگونه با کارکنان،و پیشخدمت ها رفتار می کند؟ آیا او سوءاستفاده می کند یا حساس است؟ 

 https://www.keramatzade.com

مقاله مرتبط:چگونه مرد مورد علاقتون را به سمت خودتون جذب کنید؟

 

چگونه شخصیت یک دختر را در دوران نامزدی بشناسیم؟

 

 • از او سوال کنید که الویت های مهم در زندگی برای او چیست؟از او بخواهید صادقانه جواب دهد. اگر او بر روی چیزهایی که صرفا سطحی هستند، مانند شهرت و ثروت تمرکز کند، احتمالا او رفتار و شخصیت طرف مقابلش برایش مهم نیست . در صورتی که وی ارزش وفاداری، صداقت، اعتماد وسلامت را ارزیابی کند، او دنبال مردی است که با  او خوب رفتار کند و او را قدردانی میکند.

 

 

 • رفتار در حالت آرام. این مهم است، زیرا برای پی بردن به شخصیت یک دختر، ضروری است که شما احساس او را همانگونه که خود می خواهید قضاوت نکنید. بنابراین سعی کنید تا زمانی که با یک دختر ارتباط برقرار می کنید، تا حد امکان آرام باشید. برای پی بردن به ارزش ها والویت های او نباید او احساس کند کهمورد سوال واقع شده است که باید پاسخ درست و غلط دهد.آیا به نظر نمی رسد که او خیلی جدی است یا او تنها خود را "رسمی" نشان می دهد که بیشتر یک عمل است، نه اینکه او واقعا ادم جدی و عبوسی  است.

the

مقاله مرتبط:چطور با عشق کسی را عاشق خود کنیم؟

 https://www.keramatzade.com

چگونه شخصیت یک دختر را در دوران نامزدی بشناسیم؟

 

 • توجه داشته باشیدکه  اگر آیا او قادر به عذر خواهی و داشتن  خود است. اگر او قادر به انجام این کار نیست، او شخصیتی مغرور است که به سختی ارتباط برقرار می کند، زیرا او خود را بسیار بزرگ می داند و نمی تواند اشتباهاتش را بپذیرد یا از آنها یاد بگیرد.

چگونه شخصیت یک دختر را در دوران نامزدی بشناسیم؟

 https://www.keramatzade.com

 • به نحوه رفتار او  هنگامی که استرس دارد.توجه کنید اگر او همچنان به گونه ای رفتار می کند که مهربان و صادق و حساس است، او ثابت می کند که یک زن شگفت انگیز است.  با این حال، اگر او رفتاری ناراحت کننده و عصبی داشته باشد، این نشان دهنده آن است که او در آینده تحت چه نوع استرسی است. و زندگی قطعا لحظات استرس زائی خود را خواهد داشت، بنابراین می توانید مطمئن باشید که چنین زنی در آینده به شدت  سخت رفتار خواهد کرد.

 

 

مقاله مرتبط:چگونه یک رابطه سالم بسازیم؟

 • او بسیار با دقت صحبت های شما را گوش می دهد، زیرا اکثر مردم شخصیت های خود را بدون اینکه متوجه آن شوند بسیار سریع میگیرند. این به این دلیل است که اکثر مردم به طور آگاهانه سعی در رفتار بدی ندارند، بنابراین همه فکر می کنند که عالی هستند، حتی اگر در واقع آنها عصبی یا بی رحم باشند.

the

 https://www.keramatzade.com


پرسش و پاسخ انجمن

 • شخصیت یک دختر که مانند یک بچه رفتار می کند چیست؟

او بسیاری از جهان خارج را مشاهده نکرده است. این نوع از دختر بدون هیچ محدودیتی آزادانه زندگی می کند.


 • چگونه می توانم شخصیت مردانه خود را حفظ کنم؟

به یاد داشته باشید که برای سختگیر بودن، لازم نیست رفتار کنید که مثلا یک پسر بد وخشن هستید. بسیاری از مردان بسیار احساساتی  هستند و در حین حال اعتماد به نفس و عزت نفس خود را نیز حفظ می کنند.


 • اگر او احساسات خود را به من نشان نمی دهد، آیا باید با او ازدواج کنم؟

نه، چون شخصیت واقعی او را نمی دانید. و نیازی نیست با ریسک زندگی را شروع کنید.


نکات

 • یکی از بزرگترین نشانه های شخصیت زن، این است که آیا او تلاش میکند تا شما را درک کند. اگر او تلاش  مستمر برای سعی در درک شما و ایجاداعتماد به نفس شما داشته باشد، این قطعا بهترین دلیل برای ادامه ارتباط با او و ایجاد یک زندگی مشترک با او می باشد.

 https://www.keramatzade.com


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط احمدرضا کرامت 96/7/21:: 10:51 صبح     |     () نظر